Popularne Posty

„Handel internetow

Każdy aktywny handel wychodzi naprzeciw potrzeb klienta. Analizuje jego potrzeby, ...

„Pozycjonowanie.

Pozycjonowanie strony internetowej to wszechstronne działanie, które ma na celu ...

„Milionowe inwesty

Handel to walka o klienta. Nie ważne czy dotyczy to ...

Oprogramowanie dedyk

Firmy w dzisiejszych czasach poszukują takich rozwiązań komputerowych, które sprawią, ...

Jak dobierać ubrani

Jakość naszych ubrań jest przede wszystkim zależna od naszego podejścia ...

Czasy starych dobrych gier na dyskietki odeszły. W pamięci starszych pokoleń na zawsze pozostaną gry takie jak Mario, czy chociażby samoloty. Obecnie na rynku gier telewizyjnych, królują playstation, Wii, oraz konsola Microsoftu – Xbox. Do tej trójki dołączają oczywiście, sprawdzone Pc-ety.
Na rynku polskim liczą się przede wszystkim Xbox i playstation. Do teraz na forach internetowych trwa walka zwolenników 360 od Microsoftu oraz Playstation 3. Trzeba przyznać, że jedno i drudzy mają swoje rację, jednak tak naprawdę z tych dwóch konsol ciężko wybrać tą lepszą. Obie posiadają zarówno zalety i wady względem siebie. Amerykańska konsola jest tańsza względem swego japońskiego odpowiednika, jednak stosunkowo więcej gier jest na playstation. Trzeba zaznaczyć jednak, że najważniejsze gry roku, reklamowane w mediach wychodzą przeważnie na obie konsole, jak i wersje komputerowe.
Nieco inaczej było w ostatnim czasie, kiedy jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku, a nawet i kilku lat – GTA V wyszło tylko w wersji na konsole. Graczy używający stacjonarnych komputerów, musieli obejść się smakiem i poczekać na swoja kolej. Oczywiście jest to duży plus marketingowy dla producentów konsoli, ponieważ najbardziej zagorzałych fanów serii GTA skusiła gra, i gotowi byli zapłacić blisko tysiąca złotych za nowa konsolę.
Gra z pewnością spełniła oczekiwania fanów, wprowadzając wiele nowości i konstruując ciekawą i zaskakującą fabułę gry. Oczywiście kilka dni po premierze, od razu odezwały się głosy zwolenników jednej jak i drugiej konsoli, że gra została lepiej zrobiona na japońską lub amerykańską wersje konsoli. Jednak śmiało można stwierdzić, że gra na obu sprzętach działa wyświecicie i ni tylko cieszyć się rozgrywka.
Wiele mówi się także o interaktywnej zabawie z konsolą. Chodzi mianowicie o granie za pomocą ruchów ciała, a nie klasycznego pada. Gry tego typu są fantastyczną sprawa, do zabawy w gronie znajomych. Tutaj amerykański odpowiednik spisuje się lepiej, pozwalając na bardziej kontrolowane ruchu.